Знайомство з брендом Daletec

Знайомство з брендом Daletec

Норвезький бренд Daletec понад 140 років є символом якості у світі спеціалізованого текстилю. Компанія пропонує найкращі вогнезахисні матеріали для промислового робочого одягу.

 

Педер Джебсен заснував Dale Factory Group у 1879 році в долині Дейл. Він придбав землі, побудував електростанції та створив компанію, якій судилося стати найбільшим текстильним підприємством Норвегії.

 

Текстильне виробництво в Дейлі об'єднало в собі прядильні та ткацькі фабрики, фабрики з виробництва капелюхів, виробництво вовняної пряжі, домашнього текстилю та постільної білизни.

На початку 1970-х років компанія Daletec створила перший спеціалізований робочий FR одяг для співробітників нафтогазової галузі на морських бурових установках у Північному морі.

 

FR: Flame Retardant – вогнестійкість матеріалів

 

По мірі зростання вимог до якості та розвитку світових стандартів, компанія Daletec впроваджувала нові технології та інноваційні розробки, спираючись на покращення захисних властивостей матеріалів, їх довговічність та комфорт в експлуатації.

 

Протягом останніх 50 років Dale Fabrikker, під торговою маркою Dale Antiflame, була одним із провідних виробників вогнестійких тканин для спецодягу. В даний час компанія та її тканини представлені брендом Daletec, а вираз «Dale Quality»/«Якість Далі» відомий у всьому світі.

 

З 2009 року основні виробничі потужності розміщуються у Пакистані/Азія. Адміністрування та розробка, як і раніше, залишаються в норвезьких офісах.

Daletec виготовляє широкий спектр спеціалізованих тканин із просоченнями, ламінацією та спеціальним покриттям.

Сьогодні текстиль Daletec – це найкращі доступні рішення для галузевих робітників, які потребують захисту від інтенсивного теплового випромінювання, полум'я, електричної дуги та бризок розплавленого металу.

Компанія STG є ексклюзивним представником бренду Daletec на території України.

вам буде цікаво
Як Daletec захищає ваших співробітників?
04.11.2021
Як Daletec захищає ваших співробітників?
Промислова безпека. Кращі практики – 2021
04.11.2021
Промислова безпека. Кращі практики – 2021
Якість як головний показник при закупівлі спецодягу
04.11.2021
Якість як головний показник при закупівлі спецодягу
Вогнестійкі тканини Daletec – надійний захист робітників
04.11.2021
Вогнестійкі тканини Daletec – надійний захист робітників
Дякуемо за ваш лист!
Спасибі за ваш лист, найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення запиту. Залишатися на зв'язку і бажаємо вам гарного дня!
Отриматри зразки тканин

    Ваше ім'я:*

    Телефон:*

    Email:

    компанія:*

    Посада:*